Обмін поїздками команди «Радість» в Нідерланди

Вже в четвертий раз ми маємо змогу організувати  поїздку  чотирьох наших членів команди в Голландію.

З 25—29th жовтня 2016 року Поліна Піддубна, Ганна Боровик, Юлія Кікта і Ольга Соколова мали можливість відвідати 2 школи для дітей з особливими освітніми потребами. Школи «Де-Ранг» в Барендрехт і  «Пітер Зандт» Praktijkonderwijs в Кампен вдруге  відкрили свої двері для нас, щоб передати безцінний досвід організації практичної  організувати освіти.

Потім ми відвідали кафе «Uniek», де працюють дорослі люди з особливими потребами.

«Парк Spelderholt», що представляє собою навчальний центр, де протягом трьох років люди з особливими потребами можуть жити і навчатися практичним навикам і спілкуванню, дав багато інформації, яку ми хотіли б інтегрувати в нашій шкільній програмі, і — з Божою допомогою — в нашому наступному проекті після школи.

Ми брали участь у різних презентаціях та обговоренні з фахівцями про баланс між різними предметами, відносини між батьками і дітьми, а також про особливості навчанню професії , що дало нам основу для розвитку хороших результатів в навчанні дітей з особливими потребами.

Ми також відкрили для себе додатково інші можливості для професійної зайнятості наших дітей.

І для того, щоб «завершити картину» ми відвідали будинок, в якому під наглядом проживають  люди з особливими потребами.

Ми хотіли б висловити нашу подяку всім партнерам, які нас запросили і брали участь- як уже згадувалося вище-, а також  Коррі де Йонг, Анс ван де Хевелу і Вім Віссеру  за їх роль в організації поїздки, а також за розміщення гостинно представлене для нас.

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю в майбутньому, з молитвою, щоб Господь щедро благословив вас за вашу підтримку, час і роботу, щоб наша  четверта поїздка знову мала великий успіх !!!