Подорож до Львова

4-6 жовтня з вівторка по четвер 2016 року ввійдуть в історію як знаменні дати для дітей і вчителів класів «Радість».

Одна із сіме-спонсорів із Голандії ініціювали спеціальну акцію зі збору коштів на екскурсію. Шоста дитина сім’ї Де Дро має синдром Дауна. Крісті-Енн і її мама Марі-Джозе виготовили листівки ручної роботи і продавали їх для цієї мети.


  

Ми дуже вдячні цій родині. Завдяки їх щирій підтримці і зацікавленості у розвитку для наших дітей, 10 учнів із школи «Радість» мали змогу на три дні поїхати до Львова.

  

  

Напередодні  батьки були ознайомлені з програмою поїздки, щоб зрозуміти чого очікувати, а також діти пройшли підготовку. Із самого ранку 6 жовтня батьки, попрощавшись із дітьми, зрозуміли що відбувається якась значна подія для України.

  

10 дітей з синдромом Дауна та іншими особливими освітніми потребами у віці 11-13 років, поїхали у подорож  без батьків, щоб скласти справжній «іспит» на самостійність за всі п’ять-шість років навчання в школі «Радість».

  

Коли ми зустріли дітей по приїзді, то зрозуміли, що вони стали командою справжніх друзів. Вчителі відзначили, що іспит було пройдено на відмінно.

  

Всі отримані навички, такі як читання, рахування, орієнтація в просторі і часі, планування, адекватна поведінка, легка адаптація до змін і т.д. були дуже очевидними.

  

Звичайно, є ще багато речей, над якими потрібно працювати, але ми на правильному шляху!

Всі діти знову хочуть поїхати до Львова !!!