Семінар команди «Радість»

На минулих осінніх канікулах, а саме 2 листопада відбувся семінар в одному з класів «Радість». Організацією семінару займалися члени ради проекту «Перспектива 21-3».

Учасниками були члени команди класів «Радість» Макарчук Н.О. (професор і науковий керівник експерименту), Павлюченко О. М. (директор школи №. 26) та інші члени адміністрації школи.

У «домашній» атмосфері  ми дякували Богу, перш за все, за Його вірне наставлення   і благословення над цією величезною важливою роботою. Кор Харріван  (голландський місіонер і пастор в Україні, а також духовний наставник команди) поділився обнадійливими словами  з Біблії, взятої з історії про Данііла: «Не бійся бути бути Даніілом, не бійся бути один …». Іноді ми почуваємося «одинокими» роблячи цю важку, але важливу працю в Україні, але кожен раз знову, у важливі моменти, Бог дає нам  правильне бачення, розуміння, підтримку, знайомить з людьми  і т.д.

«Ебен Haezer» (до цього моменту) Бог завжди допомагав нам!

Це були слова, надруковані на сертифікатах, які Сергій Кур’янов (президент ВБО «Даунсиндром») вручив всім згаданим вище учасникам.

Після вручення сертифікатів і подарунків усі присутні висловлювали свої думки …  від щирого серця, зі сльозами і посмішками.

Макарчук Наталія Олексіївна  закликала нас продовжувати і примножувати наші справи… Що є доречним саме з точки зору біблійного бачення життя … використовувати таланти, які ми отримали від Бога, творити і примножувати, щоб бачачи майбутнє пожинати плоди своїх дій!

Члени групи поділилися з презентацією щодо трьохденної подорожі до Львова з 10  нашими дітьми, а також розповіли про поїздку до Голландії.

Після смачного обіду (який приготувала Олена Сітарчук) і пісень Андрій і Аренда Василенки разом  Arenda Василенко представили план подальшого розвитку проекту. Далі члени команди «Радість» і наглядової ради провели чергову дискусію щодо проекту.