Схема проекту

Успішна реалізація проекту «Персперктива 21/3» була б неможливою без допомоги, підтримки та порад цілої низки організацій, з якими налагоджені тісні зв’язки.

схема

Такі організації  як Driestar Educatief University та місія OGO (Нідерланди)  допамагають нашим спеціалістам підвищувати свій професійний рівень. Представники даних організацій регулярно відвідують класи «Радість» з метою спостереження за динамікою розвитку дітей та кваліфікаційним рівнем спеціалістів.

Група волонтерів в Нідерландах неодноразово допомагала організувати робочі візити спеціалістів «Радість» до Нідерландів з метою вивчення ними зарубіжного досвіду.

Систематично менеджер проекту інформує тих, хто в тій чи іншій мірі доторкається до реалізації проекту. (Нідерланди, Україна).

Безцінну практичну допомогу надають активні батьки учнів (оформлення навчальних матеріалів, сезонні роботи на клумбах, участь в навчально-виховному процесі, наповнення сайту інформацією ( на етапі організації)).

Downsed International – всесвітньо відома британська наукова інституція, що займається розробкою та впровадженням програм та методик навчання дітей із синдромом Дауна. Матеріали та методики використовуються педагогічним колективом проекту. Спеціалісти Downsed International передають знання під час візитів до України, а також шляхом відео конференцій та листування.

Royal Netherlands Embassy in Ukraine (Посольство Королівства Нідерландів в Україні).