Аренда Василенко ван-де Рей — менеджер проекту «Перспектива 21-3»

688d9566-13ff-40bd-bc48-49790e341dbf
Менеджер проекту «Перспектива  21-3» …

… бути ним  є для мене великою честю, адже я працюю з дуже відданою і повною ентузіазму командою людей, які дійсно доказують  кожен день, що це означає «працювати по-іншому».

Взаємна віра в можливості наших особливих дітей опирається  на переконанні, що кожен з них є  унікальною Божою істотою . Кожен день ми стикаємося з питанням: «Хто кого вчить ?!» І я можу засвідчити, що ці особливі діти навчили мене багатьом речам, які я б ніколи  в  житті не вивчила в жодному  інституті чи університеті !!!

Що стосується мене, то з моменту народження нашого сина Петра (синдром Дауна) в 2003 році, я маю велику честь працювати на благо цих дітей в Україні. Будучи членом організації «Даун синдром» в Україні, і координуючи роботу цього прекрасного  проекту сьогодні, ми навіть  докінця не усвідомлюємо  наскільки це в майбутньому позитивно вплине на розвиток наших дітей, а також на загальну обізнаність щодо цього питання  в Україні.

Цей пілотний проект є першим в Україні. Наше бачення полягає в розробці якісної  практичної навчальної програми, яку б випробували самі діти, а також схвалили фахівці.  Перші  5 років показують відмінний результат.   Те, що наші діти здатні до навчання, якщо ми використовуємо їхні сильні сторони є важливим доказом для органів влади.

Щоб все це стало можливим нам допомагають різні спонсори, посередники і державні структури і ми дуже рдіємо з цього приводу!

Я дуже пишаюся тим, що наша команда розвивається в особистісному і професійному напрямку. Це динамічний процес, що надихає мене. Без сумніву, я б назвала команду «Радість» командою експертів, яка може розвиватися без обмежень …

І останнє, але не в останню чергу, я б хотіла  відзначити велику роль, яку  відіграють  батьки в розвитку наших дітей. Цей взаємний підхід є основою для впевненого розвитку наших дітей.

Давайте будемо разом  і зробимо  правильні кроки, для того, щоб зробити життя наших по-особливому дарованих дітей в Україні життям з перспективою!

Soli Deo Gloria (Довірмося Богу!)

Аренда Василенко-ван де Рей