Ганна Миколаївна Боровик — класний керівник, корекційний педагог

15fa2f67-b038-4ca4-b37e-339d25a1b16f

Мене звуть Ганна Боровик, вчитель 4-А класу.

Знаючи яка нелегка доля вчителя, адже мої дідусь та мама також педагоги, я свідомо намагалась обійти цю участь у своєму житті.

Проте від Божого проведіння та поклику серця не втечеш.
Будучи схильною до філантропії, обрала соціальну роботу як свою професійну діяльність.

Все складалось добре, йшов час, а я продовжувала шукала місце де ж зможе в повній мірі реалізуватись моя професійна мета. Де зможе поєднатись теорія і практика, любов до дитини та новітні методики навчання.

Цей пошук привів мене до проекту «Перспектива 21/3», з яким я познайомилась в 2012 році, одночасно ще й вступаючи до НПУ ім. М.П. Драгоманова (спеціальність «Корекційна педагогіка»).

За час роботи довелось пережити різне: труднощі та сльози, усмішки та обійми, більше успіхи ніж невдачі! Одне можу сказати точно: до цього часу вів нас Бог і вірю буде вести і надалі!

Кожного дня я бачу радісні обличчя дітей, вони хочуть йти до школи і навчатися, хочуть бути корисними та дарують свою любов оточуючим. Більше того, вони вже так багато досягли!

Це дає надію, надихай на щоденну кропітку працю в напрямку досягнення соціалізації наших учнів та поширенню доброти, любові,   поваги серед українського суспільства!