Юлія Віталіївна Кікта — вчитель-асистент експериментального класу, вчитель основ християнської етики, вчитель географії

10b0043f-2bae-46fa-930c-a7128b41bb06У проект «Перспектива 21/3» я прийшла завдяки агітації Погребняк (Приходько) Л.С., яка працювала в той час в 4-му класі вихователем. Від неї я дізналась про чудовий колектив педагогів та особливих дітей, їхні успіхи у навчанні та прогрес у вихованні.

Я не корекційний педагог за освітою, тому коли почала працювати в 5-му класі (клас, який йде першим в експерименті з навчання дітей з СД), переді мною було багато сумнівів та питань з приводу процесу і методів навчання та виховання. Але завдячуючи дружній команді, взаємопідтримці і допомозі, зараз я почуваюсь як у родині. Для мене дуже важливо, що всі ми ґрунтуємо своє життя на вірі в Господа Ісуса Христа, щодня звертаючись до Нього за допомогою і дякуючи за Його підтримку та благословіння.

Важко сказати, хто займає головну роль у навчальному процесі: ми вчимо дітей, чи вони вчать нас. Адже наші учні вчать нас дивитись на світ їхніми очима, радіти сонцю, успіхам друзів, підтримувати, коли важко, молитись один за одного і дякувати Богові, що вони просто є.

Подорожуючи по різних європейських країнах, мене вражає не тільки краса та незвичність ландшафтів, а й ментальність та культура людей. Дуже хотілось би, щоб і наша країна досягла європейського рівня розвитку. Я вважаю, що цей процес розпочинається з системи освіти. Впевнена, що робота проекту «Перспектива 21/3» принесе користь як для самих дітей та їх батьків, так і для всього суспільства нашої держави України.

«Що ми чули й пізнали, і що розповідали батьки наші нам,- того не сховаємо від їхніх синів, будемо розповідати про славу Господню аж до покоління останнього, і про силу Його та про чуда Його, які Він учинив! … І положать на Бога надію свою, і не забудуть діл Божих, Його ж заповіді берегтимуть.»

Псалом 77: 3, 4, 7